Dôverujte dlhoročným skúsenostiam

Vítame vás na e-shope www.huaweionline.sk. Hoci je tento e-shop nový, nemusíte mať žiadne obavy.  Naša spoločnosť MARSANN IT je stabilným hráčom na trhu IT technológií už od roku 2007.

Ak náš náhodou ešte nepoznáte, radi sa vám v krátkosti predstavíme.  🙂

Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov. Ako jeden z najväčších partnerov značky Lenovo prevádzkujeme eshop www.lenovoonline.sk a štyri showroomy Lenovo v mestách Bratislava, Banská Bystrica a Košice. Okrem predaja sa venujeme aj autorizovanému servisu tejto značky.

Nezameriavame sa však iba na značku Lenovo. Spolupracujeme s mnohými špičkovými partnermi v oblasti IT technológií. Aj vďaka nim sa nám darí úspešne vytvárať komplexné riešenia na mieru pre našich firemných klientov.

Práve dlhoročné skúsenosti v IT segmente a profesionálne know-how sme sa rozhodli pretaviť aj do ďalšieho e-shopu, tentokrát špecializovaného na značku Huawei. Produkty tejto značky nás oslovili najmä kvalitou produktov a inováciami za primeranú cenu. Takže ak hľadáte optimálny pomer ceny, výkonu a dizajnu, ste na správnej adrese.  Obľúbenosť značky Huawei potvrdzujú mnohí spokojní zákazníci. Bude nás tešiť, ak sa k ním pripojíte aj vy.

Prajeme vám príjemné nakupovanie  🙂